Kontakt

Fria Läroverken HK
Drottninggatan 36, 602 24 Norrköping
info@laroverken.se, 010-205 17 10

Organisationsnr: 556917-2041

Vid fakturering, ange både beställare och ”HK” alt. aktuell skola.

Medarbetare

Charlotte Jansson

Inköpsansvarig


charlotte.jansson@laroverken.se

Christine Karmfalk

VD


christine.karmfalk@laroverken.se

Emilia Tingström

Löneansvarig


emilia.tingstrom@laroverken.se

Erik Ramberg

Marknads- och etableringschef


erik.ramberg@laroverken.se

Eva Eriksson

CFO


eva.eriksson@laroverken.se

Gabriel Pousette

Verksamhetschef, Lärarverket


gabriel.pousette@lararverket.se

Johan Andersson

Kvalitetsutvecklare


johan.andersson@laroverken.se

Ketty Kihlberg

Ekonom


ketty.kihlberg@laroverken.se

Linda Åkerman

Kommunikatör


linda.akerman@laroverken.se

Pär Sigvardsson

HR-chef


par.sigvardsson@laroverken.se

Rebecka Lind Ljuca

Löneansvarig


rebecka.lind@laroverken.se

Ronny Ståhling

Säkerhetsansvarig


ronny.stahling@laroverken.se

Sara Ringborg

Controller


sara.ringborg@laroverken.se

Tobias Ankarswärd

Kvalitets- och utvecklingschef


tobias.ankarsward@laroverken.se