Personal

Sommarjour

Tel: 010-205 17 10
Vi har öppet under kontorstid hela sommaren.


Skolledning       

Elisabet Nemeth

Tillförordnad rektor

Tel: 070-833 91 76, 073-625 13 29

E-post: elisabet.nemeth@laroverken.se

Espen Surén

Biträdande rektor

Tel: 073-625 13 21

E-post: espen.suren@laroverken.se

Administration

Helena Nilsson och Petra Sahlin

Tel: 011-470 52 00

E-post: norrkoping@laroverken.se

Elevhälsan

Jari Dahl

Studie- och yrkesvägledare/administratör

Tel: 072-159 23 91

E-post: jari.dahl@laroverken.se

Ariann Jönsson (torsdag och fredag)

Skolsköterska

Tel: 070-737 13 66

Satu Trygg

Kurator

Tel: 073-673 92 78

E-post: satu.trygg@laroverken.se

Erica Eklund

Specialpedagog

Tel: 070-462 52 20

E-post: erica.eklund@laroverken.se

Pedagogisk personal  

Anders Danielsson

Datorämnen, IT-administratör

E-post: anders.danielsson@laroverken.se

Andreas Franzén

Bageriämnen

E-post: andreas.franzen@laroverken.se

Anita Thiderman

Engelska, Svenska, Svenska som andraspråk

E-post: anita.thiderman@laroverken.se

Azra Islamovic

Svenska, Svenska som andraspråk

E-post: azra.islamovic@laroverken.se

Boel Dollerup

Serveringsämnen, arbetslagsledare

Tel: 073-625 13 70

E-post: boel.dollerup@laroverken.se

Bruno Trome

Restaurang- och bageriämnen

E-post: bruno.trome@laroverken.se

Daniel Sjögren

Engelska, Historia

E-post: daniel.sjogren@laroverken.se

Edgar Wöber

Restaurang- och bageriämnen

E-post: edgar.wober@laroverken.se

Elin Josefsson

Idrottsämnen

E-post: elin.josefsson@laroverken.se

Elin Wincent

Historia, Naturkunskap, Samhällskunskap

E-post: elin.wincent@laroverken.se

Emil Elofsson

Matematik

E-post: emil.elofsson@laroverken.se

Erica Eklund

Studiecoach, Svenska

E-post: erica.eklund@laroverken.se

Hanna Hemstad (Föräldraledig)

Förstelärare*, idrott

E-post: hanna.hemstad@laroverken.se

Helena Nilsson

Lärare serveringsämnen

E-post: helena.nilsson@laroverken.se

Henrik Helmér

Spanska, franska, samhällskunskap

Tel: 011-470 52 09

E-post: henrik.helmer@laroverken.se

Håkan Grunder

Förstelärare*, matematik

E-post: hakan.grunder@laroverken.se

Josefine Ekström

Förstelärare*, naturkunskap

E-post: josefine.bernhardsson@laroverken.se

Jesper Åström

Svenska, arbetslagsledare

E-post: jesper.astrom@laroverken.se

Johnny Karlsson

Historia, religion

E-post: johnny.karlsson@laroverken.se

Johanna Ringborg

Franska, entreprenörskapsämnen

E-post: johanna.ringborg@laroverken.se

Lena Hernqvist

Entreprenörskapsämnen

E-post: lena.hernqvist@laroverken.se

Magnus Nordén

Tyska, engelska, svenska

E-post: magnus.norden@laroverken.se

Mansour Jakobsson

Mediaämnen

E-post: mansour.jakobsson@laroverken.se

Maria Almeborn

Entreprenörskapsämnen

E-post: maria.almeborn@laroverken.se

Markus Thor

Mediaämnen

E-post: markus.thor@laroverken.se

Mats Carlsson

Lärare resturangämnen

E-post: mats.carlsson@laroverken.se

Michael Zanderholm

Engelska

E-postt: michael.zanderholm@laroverken.se

Olof Hultman

Samhällskunskap, historia

E-post: olof.hultman@laroverken.se

Peter Burlin

Idrottsämnen, arbetslagsledare

E-post: peter.burlin@laroverken.se

Sandra Landberg-Heikne

Lärare i idrottsämnen

E-post: sandra.landberg-heikne@laroverken.se

Thorbjörn Johansson

Matematik

E-post: torbjorn.johansson@laroverken.se

Tommy Ringman

Fotbollsinstruktör, lokalansvarig

E-post: tommy.ringman@laroverken.se

Restaurang Björkudden

011-470 52 40

Kökspersonal    

Vivianne Thuesen

Cafépersonal

E-post: vivi-anne.thuesen@laroverken.se

Emelie Jonsson

Dietansvarig

E-post: emelie.jonsson@laroverken.se

Marianne Johansson 

Köksansvarig

E-post: marianne.johansson@laroverken.se

Tjänstlediga