Kontakt

Skolledning/Administration

Jessica Hallberg

Rektor

073-625 13 29
jessica.hallberg@laroverken.se

Espen Surén

Biträdande rektor

073-625 13 21
espen.suren@laroverken.se

Helena Nilsson

Administratör

011-470 52 00
norrkoping@laroverken.se



Elevhälsan

Åsa Hilmerson (tis, tors, fre)

Skolsköterska

070-737 13 66
asa.hilmerson@laroverken.se

Jill Ivung (tis, tors, fre)

Kurator

073-673 92 78
jill.ivung@laroverken.se

Catharina Flodin Boman (tis, tors, fre)

Specialpedagog

070-462 52 20
catharina.flodin-boman@laroverken.se

Ronny Ståhling

Elevcoach


ronny.stahling@laroverken.se

Henrik Ottosson (tis, tors, fre)

Studie- och yrkesvägledare

072-159 23 91
henrik.ottosson@laroverken.se



Arbetslag Ekonomi/Handel

Johanna Ringborg

Lärare i Franska, Entreprenörskapsämnen


johanna.ringborg@laroverken.se

Lena Hernqvist

Lärare i Entreprenörskapsämnen


lena.hernqvist@laroverken.se

Mansour Jakobsson

Lärare i Media, Kommunikation


mansour.jakobsson@laroverken.se

Jesper Åström

Arbetslagsledare, Lärare i Svenska


jesper.astrom@laroverken.se

Maria Almeborn

Lärare i Entreprenörskapsämnen


maria.almeborn@laroverken.se



Arbetslag Samhälle

Pia Lintrup

Lärare i Engelska, Svenska, Svenska som andraspråk


pia.lintrup@laroverken.se

Daniel Sjögren

Lärare i Engelska, Historia


daniel.sjogren@laroverken.se

Emil Wigge

Lärare i Historia, Samhällskunskap


emil.wigge@laroverken.se

Henrik Helmér

Lärare i Spanska, Franska, Samhällskunskap


henrik.helmer@laroverken.se

Johnny Karlsson

Lärare i Historia, Religion


johnny.karlsson@laroverken.se

Magnus Nordén

Lärare i Tyska, Engelska, Svenska


Olof Hultman

Lärare i Samhällskunskap, Historia


olof.hultman@laroverken.se



Arbetslag Restaurang och Livsmedel

Boel Dollerup

Arbetslagsledare och lärare i Serveringsämnen

073-625 13 70
boel.dollerup@laroverken.se

Andreas Franzén

Lärare i Bageriämnen


andreas.franzen@laroverken.se

Edgar Wöber

Lärare i Restaurang- och bageriämnen


edgar.wober@laroverken.se

Frida Gudjonsson

Lärare i Serveringsämnen


frida.gudjonsson@laroverken.se

Mats Carlsson

Lärare i Resturangämnen


mats.carlsson@laroverken.se

Bruno Tromê

Lärare i Restaurang- och Bageriämnen


bruno.trome@laroverken.se



Arbetslag Natur/Teknik

Håkan Gründer

Förstelärare/Lärare i Matematik


hakan.grunder@laroverken.se

Agnieszka Mazurek

Lärare i Kemi, Matematik


Agnieszka.mazurek@laroverken.se

Norma Toma

Lärare i Matematik, Teknik


norma.toma@laroverken.se

Torbjörn Johansson

Lärare i Matematik, Naturkunskap


torbjorn.johansson@laroverken.se

Anders Danielsson

IT-administratör, Lärare i Datorämnen


anders.danielsson@laroverken.se



Arbetslag Barn och fritid

Peter Burlin

Arbetslagsledare, Lärare i Idrottsämnen


peter.burlin@laroverken.se

Elin Josefsson

Lärare i Idrottsämnen


elin.josefsson@laroverken.se

Hanna Hemstad

Förstelärare/Lärare i Idrottsämnen


Sandra Landberg-Heikne

Arbetsterapeut/Lärare i Idrottsämnen


sandra.landberg-heikne@laroverken.se

Josefine Ekström

Förstelärare/Lärare i Naturkunskap


josefine.ekstrom@laroverken.se



Kökspersonal

Vivianne Thuesen

Cafépersonal


vivi-anne.thuesen@laroverken.se

Emelie Jonsson

Dietansvarig


emelie.jonsson@laroverken.se

Marianne Johansson

Köksansvarig


marianne.johansson@laroverken.se